Këngëtarja e njohur shqiptare Soni Malaj paraqitet në skenë të festivalit Kënga Magjike me një supër baladë.

”Versioni im”, quhet kënga të cilën ajo e këndon. Këtë e ka bërë të ditur vetë artistja përmes “Instagramit”.

Në festival Soni Malaj paraqitet në një skenë të ndritshme dhe me drunjë, ndërsa ka zgjedhur të vishet me të bardha./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SONI MALAJ 🦂 (@soni_malaj)