Aktorja turke, Songül Öden, zemrat e publikut shqiptarë  i rrëmbeu me rolin e “Gymyshit”. Edhe pse ka kaluar kohë e madhe pas përfundimit të këtij serialit, fansat e saj ende kanë intereesim për aktoren.

42-vjeçarja së fundmi ka bërë një ndryshim drastik në pamje. Ajo ka prerë flokët e shkurta me të cilat duket shumë ndryshe dhe vështirë do ta njihni, shkruan rtv21.tv

 

 

“Gymysh” ishte një ndër serialet më të pëlqyera për publikun i cili u transmetua edhe në ekranin e RTV21./21Media