Përveç zërit të veçantë, Leonora Jakupi komentohet shumë edhe për stilin e saj unik, shkruan rtv21.tv

Në fillimet e karrierës së saj Leonora ishte zeshkane me flokë më të gjata, ndërsa, me kalimin e kohës ajo e ndryshoi disa herë stilin dhe ngjyrën e flokëve.

Ndërsa, vitet e fundit Leonora u kthye në një biondine, që vazhdon të jetë edhe sot.

Më poshtë mund t’i shihni disa fotografi të Leonores sa ishte zeshkane. /21Media