Shumë shpejt një këngë e re nga Aida

Shumë shpejt një këngë e re nga Aida

Këngëtarja Aida Doci po vjen shumë shpejt me një projekt të ri muzikor.

Kënga titullohet “A eshte e mundur” dhe pritet të publikohet shumë shpejt, shkruan rtv21.tv

Kështu ka bërë të ditur Aida përmes një videoje që ka publikuar në Instastory të ndarë nga videoklipi i ri.

“Po vjen shumë shpejt. A esht e mundur”, ka shkruar këngëtarja sipër vidoes së publikuar./21Media