Njihuni me piloten seksi nga Brazili

Njihuni me piloten seksi nga Brazili

Pilotja e bukur,  Luana Torres rregullisht publikon fotografi nga fluturimet e saj dhe ajo simpatizohet nga meshkujt.

27 vjeçarja bukuroshe vjen nga Rio De Janiero dhe duke iu falënderuar bukurisë se saj dhe mënyrës së jetës ka dhjetëra-mijëra përcjellës në rrjete sociale.

Luana ka zbuluar se gjatë karrierës së pilotes ka arritur që të vizitojë 28 vende.