Lajmet që kanë qarkulluar se Miss Universe Kosova Blerta Veseli është në lidhje dashurie janë të pavërteta.

Kështu ka treguar Miss Universe Kosova të dielën në emisionin “1 Kafe shpisë” në RTV21.

Ajo ka thënë për momentin është shumë e angazhuar dhe nuk ka kohë për të ia dedikuar dikujt./21Media