Dy artistë të dashur për publikun, Alban Skënderaj dhe Arilena Ara kanë bashkuar forcat për një projekt i cili do të publikohet së shpejti.

Këngëtarët njoftuan përmes Instagramit se ata po vijnë me  një këngë. Të dy në profilet e tyre kanë publikuar imazh që me gjasë mund të jetë nga kilipi se nga një pjesë të teksit të këngës.

“A i sheh rreth teje bukuritë?”, është përshkrimi që kanë lënë ata.

Ndërkohë që  nuk kanë munguar komentet e fansave deh kolegëve të tyre të cilët janë shprehur se menxi po presin të publikohet ky bashkëpunim./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa)