Kënga e re e Irkenc Hykës dhe Don Phenomit

Kënga e re e Irkenc Hykës dhe Don Phenomit

Emrat e njohur të skenës sonë Irkenc Hyka dhe Don Phenom kanë bashkuar forcat për këngën e re.

Dyshja sapo kanë publikuar këngën me titull  “A je vetëm”, shkruan rtv21.tv

Për tekstin e këngës është kujdesur Endrit Mumajesi, ndërsa për muzikën Irkenc Hyka.

Ky është projekti i parë i dyshes dhe pritet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku. /21Media