“Mafia” rrëmbeu vëmendje të madhe me këto fotografi

“Mafia” rrëmbeu vëmendje të madhe me këto fotografi

Shengyl Ismaili, apo siç njihet nga shumica me rolin e “Mafisë” në “Përrallë me tupan”, me të folurën e saj karakteristike që kishte brenda një kohe të shkurtër arriti që të bëhej e njohur për publikun kosovarë.

Aktorja në çdo paraqitje që kishte në këtë emision, shfaqej e veshur me dimi, shkruan rtv21.tv

Ani pse më nuk është prezente me këtë rol, ajo ende mbahet mend nga shikuesit e “Përallës me tupan”.

Shengyli, është aktive edhe në rrjetet sociale me ç’rast mban edhe një numër të madh të fansave.

Me fotosesionin e fundit të realizuar muajin tetor, aktorja ka rrëmbyer vëmendje të madhe të publikut.

Me flokë të kuqe dhe e veshur në të zezë, Shengyli duket majft tërheqëse.

Kujtojmë se, Shengyli ose si e njohim ne “Mafia”, është edhe nëna e Lumit aktorit të filmit “Shok”. /21Media