"Mia" tani nënë e tre fëmijëve

“Mia” tani nënë e tre fëmijëve

Seriali “Rebelët”, ishte mjaft i pëlqyer në Kosovë, ky serial targetoi moshat adoleshente, pasi që edhe personazhet e tij ishin të tilla.

Pjesë e serialit ishin aktorë, të cilët që nga ajo kohë fituan famë të madhe. Në mesin e tyre ishte edhe Luisana Lopilato apo siç njihet me rolin e saj të “Mias”.

Ky ishte personazhi më i pëlqyer dhe i dashur nga publiku kosovar, shkruan rtv21.tv

Aktorja atë kohë ishte 15 vjeçare dhe i kushtonte rëndësi të madhe dukjes, gjë të cilën duket se e bënë edhe tani që është 32 vjeçare.
Lusiana së fundmi në Facebook ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaqet pa grim por, duket shumë bukur.

Lusiana tash e disa është e martuar me këngëtarin e njohur,  Michael Buble, e nga kjo martesë çifti ka dy djemë dhe një vajzë./21Media