Tendencat e ngjyrave të flokëve këtë vit ishin nga më të larmishmet, por specialistët kanë propozuar pesë ngjyra që do të dominojnë në flokët e këtij dimri, dhe një ndër to është ngjyra e kuqe e përzier me nuanca rozë.

Këtij trendi nuk mundi t’i rezistojë as këngëtarja Dhurata Dora, shkruan rtv21.tv

Së fundmi ajo ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram disa fotografi me ndryshimin e ri.

Mbi 156 mijë ndjekës të këngëtares e kanë pëlqyer postimin e Dhuratës, po juve ju pëlqeu ky ndryshim?./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora)