Familja Fejzullahu në pushime

Familja Fejzullahu në pushime

Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu para disa dite kanë filluar pushimet në Maldive, ku siç duket ata po kalojnë për mrekulli.

Si Ermali ashtu edhe Ariana vazhdimisht po publikojnë fotografi të bukura, kur jemi te Ariana si çdo herë po shfaqet me shumë stil dhe e bukur.

Por, ajo çka ra në sy ishte një video e Ermalit dhe Arianës, ku kjo e fundit shfaqet me disa kilogramë më tepër, që në fotografitë e publikuara në Instagramin e saj duket se po i largon ato fal fotoshopit.

Ariana është njëra ndër gratë e këngëtarëve më të komentuar në mediat rozë. Çifit janë të martuar prej më shumë se 10 vite dhe janë prindër të katër fëmijëve. /21Media