Ariana befason me përgjigjen!

Ariana befason me përgjigjen!

Ka vetëm një muaj që kur këngëtari i mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana Fejzullahu janë bërë prindër për herë të katërt. Ata janë bekuar me një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Ana.

Ariana në një emision televiziv foli rreth idesë së emrit të vajzës dhe tha se rrjedh nga mbaresat e emrit të saj. Ndërsa, lidhur me atë se a planifikojnë të kenë fëmijë të tjerë, ajo befasoi me përgjigjen.

“Me kysmet, shqiptarë jena, pa ja bo Artit edhe një vëlla se lo. Kështu që edhe një djalë po”, tha Ariana në emisionin Prive.

Vlen të theksohet se bukuroshja Ariana arriti të për një kohë shumë të shkurtër t’i rikthejë linjat perfekte trupore./21Media