Haradinaj është bartës i listës

Haradinaj është bartës i listës

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Partia Socialdemokrate kanë nënshkruar marrëveshje koalicioni parazgjedhor. Përfaqësuesit e këtyre dy subjekteve politike paralajmërojnë lidhje koalicioni edhe me partitë tjera, Nismën dhe AKR-në. /21Media