Abazoviq uron besimtarët me fotografi nga xhamia

Kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq ka uruar besimtarët mysliman me rastin e festës së Fitër Bajramit.
Përmes një shkrimi në Facebook, Abazoviq ka thënë se të gjithë ata që festojnë, dëshiroj ta mirëpresin me shëndet, shpirt të pastër dhe zemër plot duke përhapur vazhdimisht idenë e paqes dhe solidaritetit./21Media

Back to top button