Ndryshimi drastik i artistes

Ndryshimi drastik i artistes

Adele ka befasuar të gjithë me paraqitjen e saj në ndarjen e çmimeve Oscars, por në këtë event në sy nuk ra vetëm trupi i hollë, por edhe ndryshimi që 31 vjeçarja e ka pësuar në fytyrë.

Ajo ka humbur shumë peshë falë përkushtimit të saj në Pilates.

 

 

Sipas raportimeve në mediat e huaja, se për humbjen e peshës Adele ka mbajtur një dietë që quhet Dieta e Sirtfood dhe përfshin ushqime gruri me pak kalori, proteina, fruta dhe lëngje jeshile. /21Media