Këngëtarja e mirënjohur, Adelina Berisha feston ditëlindjen e 31-të. Me këtë rast ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj.

Në këtë ditë të veçantë, Adelina për fansat e saj në Instagram publikoi një fotografi në të cilën shfaqet mjaft tërheqëse.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @adelinnaberisha

 Ndryshe, këngëtarja shumë shpejt do të vij me një projekt të ri muzikor. Kurse, “Tradhtare” titullohet projekti i fundit i Adelinës që e solli në muajin gusht në bashkëpunim me Egzonin. Kjo këngë deri tani në YouTube numëron mbi 1 milionë klikime./21Media