Së shpejti publikohet bashkëpunimi i tyre

Së shpejti publikohet bashkëpunimi i tyre

Dy emra të njohur të skenës, Adelina Ismajli dhe Skerdi po vijnë me një bashkëpunim. Lajmin e bënë të ditur të dy artistët përmes disa postimeve në Instagram. Megjithëse nuk dhanë ndonjë detaj tjetër rreth projektit, dihet vetëm se ky projekt publikohet së shpejti, transmeton rtv21.tv

Ky është bashkëpunimi i parë mes tyre./21Media