Adelina publikoi një fotografi të bukur me bashkëshortin

Adelina publikoi një fotografi të bukur me bashkëshortin

Adelina Tahiri po shijon ditët më të lumtura të jetës me bashkëshortin e saj, Serjozha Markov. Se është shumë e lumtur dhe e sigurt pranë bashkëshortit të saj e dëshmoi edhe me imazhin e fundit, ku të dy shfaqen duke buzëqeshur.

“E lumtur dhe e sigurt në krahët e tu”, shkroi ajo krahas fotografisë, transmeton rtv21.tv

Adelina dhe avokati maqedonas janë martuar në dhjetor të vitit 2017, martesë kjo e cila bëri bujë të madhe në mediat rozë.

Në vitin 2018 u bekuan me një djalë, të cilin çifti e ka pagëzuar me emrin Joni./21Media