Publikoi fotografi të bukura me të

Publikoi fotografi të bukura me të

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Adelina Ismaili, e dëshmon vazhdimisht se është një grua e përkushtuar ndaj familjes. Ajo qe sa vite është e martuar me dashurinë e jetës, Valin dhe kanë një djalë, Uliksin.

39-vjeçarja publikoi disa fotografi me bashkëshortin dhe i shoqëroi me një dedikim të veçantë. Edhe njëherë Adelina e dëshmoi se sa me fat ndjehet që ka një partner sikur Vali, transmeton rtv21.tv

“Gratë duhet të duhen, jo të kuptohen”, shkroi ajo ndër tjerash.

Artistja po shijon pushimet në Greqi me familjen e saj të vogël./21Media