Adelina Emini ka rezultuar pozitive në testin për Covid-19..

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja nëpërmjet një shkrimi në rrjetet sociale.

Adelina ka thënë se momentalisht nuk ka asnjë simptomë të virusit dhe po ndjehet mirë.

Tutje këngëtarja e hitit “Në përvjetor” u ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve të respektojnë masat mbrojtëse antiCovid./21Media