Adelina falënderoi të gjithë ata që e uruan

Adelina falënderoi të gjithë ata që e uruan

Këngëtarja e mirënjohur, Adelina Thaçi sot festoi ditëlindjen. Vajza e humoristit të njohur, Rasim Thaçi-Cimës sot mbushi 39 vjet, shkruan rtv21.tv

Me rastin e ditëlindjes, këngëtarja mori urime të shumta nga familjarë, miq e kolegë të shumtë.

Disa nga urimet e personave të dashur, Adelina i publikoi në instastory për 4 mijë e 312 ndjekësit e saj.

Ndërsa, përmes një imazhi të bukur, që publikoi pak më parë, këngëtarja falënderoi të gjithë ata që e uruan.

“Nga Zemra faleminderit, secilit prej jush, per urimet e juaja, sot m’keni mbush zemren plot, ju paqa gjithemone!”, shkroi Adelina krahas imazhit.

Adelina Thaçi është e martuar me politikanin, Bardhyl Meta dhe kanë dy vajza, Fionën dhe Melisën./21Media