Këngëtarja duket mjaft e lumtur

Këngëtarja duket mjaft e lumtur

Këngëtarja e njohur kosovare, Adelina Ismaili është njëra prej këngëtareve më të dashura për publikun, e cila karrierën muzikore e ka nisur qysh në fëmijëri.

Ajo njihet edhe si diva e muzikës shqiptare, shkruan rtv21.tv

Krahas angazhimeve dhe jetës private, Adelina po gjenë kohë edhe për fansat e saj të shumtë, për të cilët po tregohet mjaft aktive në rrjete sociale.

Së fundmi, këngëtarja e njohur ka hedhur në Instagram një imazh, në të cilin shihet mjaft e lumtur pranë bashkëshortit të saj.

“Vend i lumtur”, është mbishkrimi që ajo e ka lënë mbi këtë imazh.

Kujotjmë se, Adelina dhe  Vali janë martuar  dhe në vitin 2017, janë bërë prindër të një djali, të cilin e kanë pagëzuar me emrin, Uliks.

“Sa 1000 engjuj”, titullohet kënga e fundit e Adelines, i cila është dedikimin për djalin e saj Uliksin./21Media