Adelina Ismajli po shijon rrezet e diellit në me Valin dhe Uliksin e vogël

Adelina Ismajli po shijon rrezet e diellit në me Valin dhe Uliksin e vogël

Adelina Ismajli përveç si këngëtare e cila një një farë forme revulucionoi muzikën moderne shqiptare, u veçua edhe për bukurinë e saj. E pikërisht për këtë u kurorëzua si “Miss Kosova” në vitin 1997, shkruan rtv21.tv

Edhe pas 20 viteve bukuroshja ende e ruan këtë eptiet, madje edhe pasi u bë nënë. Duket se lindja e djalit nuk ka ndikuar në format e trupit të Adelinës, këtë e dëshmon një fotografi në Facebook në të cilën ajo shihet në bikini.“Duke u relaksuar me djemtë e mi” ka shkruar ajo mbi fotografi duke iu referuar bashkëshorit dhe djalit të vogël, të cilin e solli në jetë në muajin prill. E ende pa kaluar tre muaj Adelina ka rikthyer linjat e saj trupore.

Kujtojmë se ashtuquajtura diva shqiptare para pak ditësh ka lansuar këngën “Fol Nihere”./21Media