Ajo është mjaft aktive

Ajo është mjaft aktive

Adelina Tahiri është ndër artistet më të njohura dhe të komentuara në trojet shqiptare. Përveç zërit dhe stilit, këngëtarja nga Maqedonia shquhet edhe për bukurinë, shkruan rtv21.tv

Duke qenë se ka numër të madh të ndjekësve në rrjete sociale, Adelina aktive po tregohet, duke publikuar pamje të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Sonte, këngëtarja e mirënjohur publikoi një imazh të bukur, në cilin shihet e rregulluar mjaft bukur.

Në fotografinë e publikuar për 400 mijë ndjekësit e saj në instagram, Adelina po merr komente dhe pëlqime të shumta.

“Përgjithmonë” është projekti i fundit muzikor i Adelina Tahirit, i publikuar më 04 korrik, i cili deri tani ka mbi 700 mijë klikime në Youtube./21Media