Një 'selfie' e bukur nga Adelina dhe Vali

Një ‘selfie’ e bukur nga Adelina dhe Vali

E ashtëquajtura “diva shiptare” Adelina Ismaili, ka qenë kohëve të fundit top temë, kjo për shkak se u bë nënë për herë të parë dhe solli në jetë një djalë.

Së fundmi Adelina ka publikuar një fotografi përkrah Valit bashkëshortit të saj dhe i ka thënë disa fjalë romantike për të, shkruan rtv21.tv

“My love. My life. My hero. My eagle. Best dad ever. Je t’aime Val”, (Dashuria ime. Jeta ime. Heroi im. Shqiponja ime. Babai më i mirë. Të dua Vali), ka shkruar Adelina në mbishkrimin e fotografisë./21Media