Adelina këto ditë të ngrohta vere ka zgjedhur që t’i kalojë si është më së miri

Adelina këto ditë të ngrohta vere ka zgjedhur që t’i kalojë si është më së miri

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Adelina Berisha ka lënë anash angazhimet e shumta dhe ka vendosur që t’i japë vetes pak pushim.

Ajo ka postuar një foto në Instagram ku shihet me bikini duke nxjerrë në pah linjat e saj trupore. Më në formë se kurrë më parë, Adelina ka befasuar me këtë paraqitje.

Ndryshe “Na” është kënga e fundit nga Adelina Berisha e publikuar dy muaj më parë./21Media