Adelina Tahiri gati për projektin e ri  Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Adelina Tahiri pritet që shumë shpejt të publikojë këngën dhe klipin e  ri, shkruan rtv21.tv

Adelina Tahiri gati për projektin e ri 

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Adelina Tahiri pritet që shumë shpejt të publikojë këngën dhe klipin e  ri, shkruan rtv21.tv

Pas nëntë muajve nga projekti “Ma mirë pa ty” Adelina vjen me këngë të re muzikën e të cilës e ka punuar Irkenc Hyka.

Me videoklipit të punuar nga “Max Production” Adelina vjen me një pamje krejt ndryshe, si një princeshë./21Media