Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri dje festoi ditëlindjen e 29-të. Me këtë rast ajo organizoi një festë të madhe.

Adelina në Instagram ka publikuar pamje nga festa e ditëlindjes ku çdo gjë duket bukur dhe luksoze. Ajo përçdo gjë e ka falënderuar bashkëshortin, maqedonas Serjozha Markov.

Adelina njihet për mënyrën e jetesës tejet luksoze që bën së bashku me bashkëshortin e saj maqedonas Serjozha Markov. Adelina dhe Serjozha u martuan në dhjetor të vitit 2017. Në vitin 2018 ata u bekuan me një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Joni./21Media