Si sot dy vjet më parë këngëtarja e njohur nga Shkupi Adelina Tahiri solli në jetë djalin e saj Jonin. Joni i për herë të parë epitetin nënë.

Sot Joni feston dy vjetorin e lindjes dhe një urim i veçantë i erdhi nga e ëma, duke i uruar më të mirën.

Ajo në rrjetet sociale ka publikuar një foto me të birin kur ishte foshnje.

“Shume fat, shendet , dashuri dhe jet te gjat jeta e shpirtit tim je ti! Qe mi dhe kuptim jetes qe jetoj! Urime ditelindjen jeta mamit! @jonmarkoov ( falemderoj Zotin qe te kam)”, shkroi Adelina Tahiri./21Media