Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri është shumë aktive në rrjetin social Instagram me publikimin e fotografive të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, këngëtarja ka rrëmbyer vëmendjen me një fotografi në të cilën ka vënë në pah format trupore në bikini.

Fotografia ka marr shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj.

 

View this post on Instagram

 

🍦 be perfect with @perfectslim001 🍦

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

Ndryshe, “Hile Hile” është projekti i fundit muzikor që Adelina Tahiri e solli vitin e kaluar. Deri tani kënga ka arritur mbi 1 milionë klikime në Youtube./21Media