Adelina rrëmben vëmendjen

Adelina rrëmben vëmendjen

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri ka vendosur të largohet disa ditë nga rutina, dhe po shijon pushimet në këto ditë të nxehta të verës, shkruan rtv21.tv

Ajo po tregohet shumë aktive edhe në rrjetin social Instagram, me publikimin e fotografive të ndryshme.

Adelina sot publikoi një fotografi të bukur nga pushimet, në të cilën tregon linjat e saj trupore në bikini.

Ndryshe, Adelina po shijon suksesin e projektit të fundit muzikor që e ka publikuar në fillim të muajit korrik. Kënga “Përgjithmonë” ka arritur mbi 500 mijë klikime në Youtube./21Media