E diela e Adelinës

E diela e Adelinës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj, Serjozha Markov, janë një ndër çiftet më të komentuara të showbiz-it, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 400 mijë ndjekës, Adelina ka publikuar sot një fotografi në të cilën shihet duke u puthur me bashkëshortin.

Fotografia ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

❤️

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

Adelina Tahiri në dhjetor të vitit 2017 është martuar me avokatin maqedonas, Serjozha Markov, me të cilin ka një djalë.

Ndryshe, këngëtarja po shijon suksesin e këngës “Hile Hile” të publikuar më 20 tetor. Kënga ka arritur mbi 550 mijë klikime në Youtube./21Media