Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Adelina Tahiri po shijon pushimet me bashkëshortin e saj, Serjozha Markov. Këngëtarja ka publikuar një fotografi nga pushimet me të, ku shfaqen tejet të lumtur.

Adelina dhe Serjozha u martuan në dhjetor të vitit 2017. Në vitin 2018 ata u bekuan me një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Joni./21Media