Adelina nuk heziton ta publikoj videon

Adelina nuk heziton ta publikoj videon

Ka disa javë që këngëtarja Adelina Tahiri po pushon së bashku me familjen e saj në Bansko të Bullgarisë.

Ajo po shijon këtë qytet me bukuri të jashtëzakonshme natyrore dhe qendrat e skijimit atje që janë një atraksion turistik që tërheqin shumë vizitorë, shkuran rtv21.tv

28 vjeçarja ka publikuar disa video në InstaStory ku shihet duke u rrëzuar gjatë skijimit. Në mbishkrimin e video-s, Adelina la të kuptohet se videon e ka realizuar vëllai saj, i cili dëgjohet duke qeshur pas rrëzimit të motrës.

Gjatë qëndrimit në Bansko, Adelina nuk hezitoi të zbuloj një pjesë të trupit, ku pozoi në mes të borës./21Media