Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri ka filluar pushimet verore bashkë me familjen.

Adelina pushimet ka vendosur t’i kalojë në Shqipëri, nga ku vazhdimisht po publikon fotografi të bukura për fansat. 28-vjeçarja rrëmbeu vëmendjen e ndjekësve të saj në Instagram me postimin e fundit, teksa shfaqi linjat perfekte trupore në bikini.

 

View this post on Instagram

 

🧿 nazar 🧿 dhe 👃 3 her 😍

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

Ndryshe, “Hile Hile” është projekti i fundit muzikor që Adelina Tahiri e solli vitin e kaluar. Deri tani kënga ka arritur mbi 1 milionë klikime në Youtube./21Media