Adelina Tahiri është një nga këngëtaret e dashura nga publiku shqiptar, e cila me zërin dhe paraqitjet e saj ka rrëmbyer zemrën e publikut.

Përveç këtyre, këngëtarja shquhet edhe për bukurinë dhe linjat e bukura trupore, shkruan rtv21.tv

Së fundmi, në Adelina ka publikuar dy imazhe të bukura në instagram, krahas së cilave ka bërë një pyetje për ndjekësit. “Me 🕶 a pa 🕶?”, ka shkruar ajo krahas fotografive.

Në imazhet e publikuara për 426 mijë ndjekësit e saj në instagram, artistja ka marrë pëlqime dhe komente të shumta.

Kujtojmë që, projekti i fundit muzikor i Adelina Tahirit është “Përgjithmonë”, i publikuar më 04 qershor të vitit 2019./21Media