Edhe këngëtarja e njohur, Adelina Thaçi ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Ajo përmes një postimi në rrjetet sociale ka treguar se pavarësisht se është ruajtur maksimalisht e ka marrë virusin.

“Pas kaq muajve te kujdesit ne maximum nga ky virus,pa dal asnjihere pa maska pa doreza,besa 3 muajt e pare as nga shtepija.
Ne mesin e kesaj popullate kemi kaq shume njerez te pa pergjegjshe qe i hasim e e mshefin pa asni fije turpi.Une hasa ne keto simptoma
Para dy dite, pra;Lodhje te madhe te trupitDhimbje te syve larte, poshte, anash, kokedhimbje dhe qafa.
Une skam humbje te shijes e as te nuhatjes, jo koll.Temperature 37.5Pra keto ishin simptomet e mija
Dhe e bona testin ku para pak qastesh me rezultoi pozitiv.”, ka thënë Adelina.

Tutje ajo u ka bërë apel qytetarëve që mos ta mbajnë të fshehtë nëse e janë të prekur nga Covid-19.

“Ju lutem mos fshehni qe jeni me virus, mos dilni pa masa mbrojtese, e ju njerez qe e fshihni duhet marre me ju ardh, e qe e di qe jeni te shumt!”, ka përfunduar Adelina./21Media

Te dashure miq e familjare,Pas kaq muajve te kujdesit ne maximum nga ky virus,pa dal asnjihere pa maska pa doreza,besa…

Gepostet von Adelina Thaçi Meta am Mittwoch, 8. Juli 2020