Adelina Thaçi flet për planet e saj: Ka të bëjë me një dedikim

Këngëtarja Adelina Thaçi e ftuar në “N’Maje t’Gjuhës me Xherin” foli për planet e saj që kanë të bëjnë me muzikën.
Adelina tha se së shpejti nga ajo do ketë një dedikim, por që nuk zbuloi më shumë. Ajo shtoi se këto plane janë personale dhe për këtë është duke punuar mjaft shumë.
“I kam disa plane që nuk kisha pas qef me i shpalos për disa arsye”, tha Adelina./21Media

Back to top button