Adelina e lumtur pranë familjes

Adelina e lumtur pranë familjes

Këngëtarja e njohur dhe shumë  e dashur për publikun, Adelina Thaçi edhe pse ka kohë që nuk ka  sjell ndonjë projekt të ri muzikor, ajo po vazhdon të jetë e angazhuar me muzikë.

Adelina së bashku me familje ka vendosur të largohet disa ditë nga rutina, dhe të pushojë këto ditë të nxehta të verës, shkruan rtv21.tv

Këngëtarja në rrjetet sociale, po ndanë momnete të ndryshme nga këto pushime, Adelina për të pushuar ka zgjedhur  bregdetin shqiptar, shkruan rtv21.tv


Kujtojmë se, Adelina prej vitesh është e martuar me politikanin, Bardhyl Meta dhe nga kjo martesë çifti kanë dy vajza, Fionën dhe Melisën. /21Media