Tahiri njihet si njëra ndër femrat më tërheqëse të estradës

Tahiri njihet si njëra ndër femrat më tërheqëse të estradës

Këngëtarja nga Shkupi e cila ka adhurues të shumtë të të gjitha trevave shqiptare Adelina Tahiri njihet si njëra ndër femrat më tërheqëse dhe më me stil.

Shpesh herë ajo është komentuar për linjat trupore të cilat i ka për çdo lavdatë, shkruan rtv21.tv

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një fotografi në Instagram në të cilën ka shfaqur trupin e saj mahnitës në rroba banjo.

Ndryshe, kujtojmë se “Dale Kadale” është kënga e fundit që solli Adelina./21Media