Një fotografi e çiftit nga pushimet

Një fotografi e çiftit nga pushimet

Një ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar, Adelina Ismaili dhe Vali Krasniqi kohë pas kohe publikojnë fotografi të përbashkëta me njëri-tjetrin. Siç duket çifti po ndjen nostalgji për verën dhe pushimet, kështu së paku po kuptohet nga postimi i Valit në Facebook. Ai shihet i lumtur përkrah gruas Adelinës, teksa po shijonin pushimet në Greqi, shkruan rtv21.tv

Adelina dhe Vali janë edhe prindër të një djali, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Uliks./21Media