Ilahia publikohet në ora 17:30

Ilahia publikohet në ora 17:30

Ramadan Krasniqi dhe Adem Ramadani nesër pritet ta publikojnë ilahinë “Re – SALATULLAH”, në ora 17:30. Ilahia e Danit dhe Ademit vjen e shoqëruar me videoklip. Lajmin e ka bërë të ditur Ramadani përmes një shkrimi në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Trailer ilahija e Re – SALATULLAH , nesër me lejen e Allahut e postojmë ora 17:30

A post shared by Adem Ramadani (@ademramadani78) on

Dani edhe vitin e kaluar kishte publikuar një ilahi me titull “Aromë” për muajin e shenjtë të Ramazanit./21Media