"Të du krejt" titullohet bashkëpunimi i Ardianit dhe Dj Dalool

“Të du krejt” titullohet bashkëpunimi i Ardianit dhe Dj Dalool

Pas hitit në të publikuar gjuhën gjermani “Alleles” këngëtari nga Kosova, Ardian Bujupi ka paralajmëruar edhe një projekt tjetër.

Bujupi kësaj radhe do të vijë me “Të du krejt” në bashkëpunim me Dj Dalool, shkruan rtv21.tv.

Vetë këngëtari Ardian Bujupi përmes rrjetit social “Instagram” ka njoftuar se hiti i ri do të vijë shumë shpejt duke e postuar një fotografi me mbishkrimin “Coming Soon”, si dhe një fotografi tjeter duke zbuluar detaje nga videoklipi i tyre./21Media