Lidhja e aktores, Adriana Matoshi me futbollistin Keith Gorenveld u komentua shumë në media dhe opinionin publik.

Mirëpo aktorja ka deklaruar se nuk i merr parasysh paragjykimet, pasi që primare për të është zemra e njeriut dhe mënyra se si ajo ndihet.

E sot Adriana ka publikuar një imazh ku shihen me të dashurin në plazh. Krashas fotos ajo ka shkruar një dedikim për njeriun që i ka marrë zemrën.

“Vendi më i bukur është të jemi së bashku”, ka shkruar ajo./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adriana Matoshi (@adrianamatoshi)