Aktorja e njohur, Adriana Matoshi konfirmoi lidhjen e dashurisë me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld.

Dyshja duken se kanë gjetur mirëkuptim ndaj njërit-tjetrit, dhe po kalojnë kohë të mirë së bashku.

Ajo tha se edhe fëmijët  e saj e kanë përkrahur në lidhje me dashurinë e re të Adrianës

“Kisha dashtë që femrat shqiptare me pas një trajtim qysh mu ma bon kithi një trajtim qysh t ’bon mu ndje femen”, tha ndër tjera Adriana për Prive.

Dyshja nuk e mohuan se nga dashuria e tyre për njëri-tjetrin mund të lind ndonjë fëmijë.

Kujtojmë se, Adriana është nënë e katër fëmijëve nga martesa me Albert Sylejmanin./21Media