Projekt i ri muzkor nga këngëtarja

Projekt i ri muzkor nga këngëtarja

Një këngë e re është lansuar minuta më parë nga këngëtarja jonë e dashur, Afërdita Demakun. Ajo vazhdimisht realizon projekte për fansat e saj.

Performancat në videoklipet e saj janë gjithmonë të mahnitëshme. Ajo gjithmonë arrinë të ndajë më të mirën me audiencën, shkruan rtv21.tv.

Kush të don më shumë se motra ty o vëllau jem“, titullohet kënga e re e këngëtares.

Kënga e fundit e këngëtares, 40 vjeçare, titullohet ” Bac Perhajr Dasma”. Pjesë e këtij projekti muzikor ishin Dona dhe Pim Janova, pra vajza dhe djali i këngëtares./21Media