Aferdita në pushime

Aferdita në pushime

Këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Demaku, është njëra prej këngëtareve më të kërkuara për ahengje të shumta familjare.

Edhe këtë verë ajo ishte mjaft e angazhuar me ahengje të shumta, por nuk ishte vetëm. Në çdo paraqitje ajo ishte e shoqëruar nga vajza dhe djali i saj, të cilët trashëguan talentin e së ëmës.

Duke i lënë anash angazhimet e shumta, ajo gjeti pak kohë për veten ajo është duke pushuar në Shqipëri nga ku edhe po publikon fotografi të bukura.
Së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi nga plazhi, për të cilat mori komente dhe pëlqime të  shumta.

 

View this post on Instagram

 

👌🏖🇦🇱

A post shared by Aferdita Demaku (@aferditademakuofficial) on

“Bac perhajr dasma” është projekti i fundit i Afërdita Demakut që e ka sjellë në bashkëpunim me dy fëmijët e saj, Donën dhe Pimin. Kënga numëron mbi 4 milionë klikime./21Media