Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur nga publiku, Afërdita Demaku po shijon çaste të bukur me familje dhe shoqëri në një vend tejet të bukur të Kosovës.

Këngëtarja duket se po kalon mirë në natyrën e bukur të Brodit në Dragash. Kjo shihet nga imazhet e shumta që artistja i publikoi sot në instagram për 133 mijë ndjekësit e saj, shkruan rtv21.tv

“Pas afro 3 muaj perseri e mundur te shijojm bukurit natyrore qe ka 🇽🇰bashk me shoqerin e familjen krasniqi”, shkroi Afërdita në postim, në të cilin po merr komente dhe pëlqime të shumta.

Kujtojmë që, projekti i fundit muzikor i Afërdita Demakut është “Mos lëndo një femër”, i publikuar më 14 maj./21Media