Afërdita aktive edhe në rrjete sociale

Afërdita aktive edhe në rrjete sociale

Ajo është ndër këngëtaret më të dashura dhe të kërkuara në mbarë trojet shqiptare.

Me zërin unik ajo ka mbledhur pas vetes numër të madh të fansave. Bëhet fjalë për këngëtaren nga Drenica, Afërdita Demakun, e cila edhe sot vazhdon të jetë mjaft aktive në karrierën muzikore.

Rrugën e Aferditës në muzikë po e ndjek edhe vajza dhe djali i saj, të cilët këtë verë sollën bashkë një duet, shkruan rtv21.tv

Krahas mbrëmjeve dhe ahengjeve të ndryshme familjare, Aferdita po tregohet aktive edhe në rrjete sociale për fansat e saj të shumtë, shkruan rtv21.tv

Aferdita së fundmi ka publikuar një fotografi bashkë me djalin e saj, të cilët po duken shumë bukur.

 

View this post on Instagram

 

👌❤️⭐️💎🙏 @janovashqiprim

A post shared by Aferdita Demaku (@aferditademakuofficial) on

“Bac Perhajr Dasma”, titullohet bashkëpunimi i Aferditës me vajzën dhe djalin e saj, Donën dhe Pimin. Projekti është publikuar në qershor dhe deri tani në Youtube ka mbi 3 milionë klikime./21Media